środa, 9 lipca 2014

~Nieśmiertelność~ #1

To dziś.Całe moje życie zmieni się o 360 stopni.Będę odporna na ból,jedynie kto może mnie zabić ...to kołek nasiąknięty werbeną.Będę bardzo szybka i rządna krwi.Jestem przestraszona,ale też bardzo podekscytowana.Będę wiecznie młoda.Nazywam się Katherin Sprice ..zaraz wieczna 19-latka.

Gdy tylko otworzyłam oczy poczułam ,że ktoś mnie przytula.Obróciłam się....
~Cześć skarbie !~powiedział Damon.Od razu oderwałam się od niego i stanęłam na równe nogi.
~Co ? Nie podoba Ci się moja obecność ~spytał kruczo-czarny chłopak
~Nigdy....tego...nie rób ! ~wskazałam palcem
~A jak tam braciszek lodowata księżniczko ? ~zaczął mnie już denerwować
~Nie twój interes~odrzekłam ostro ..nie chciałam rozmawiać o Stefanie,bo to przez niego zerwaliśmy
~Przecież możesz mi powiedzieć~uśmiechnął się figlarnie
~Od kiedy przejmujesz się losem brata?
~Mhm pomyślmy...od nigdy ~zaśmiał się szyderczo
~Jesteśmy przyjaciółmi
~Wow...wielkie LOVE się skończyło.Mocno płakał?
~Damon proszę Cię...
~Tylko pytam...grr ale ładnie wyglądasz w tym gorsecie~popatrzyłam na siebie i zrozumiałam,że stoję przed nim prawie naga.prychnęłam i szybko ubrałam kremową sukienkę.
~A ty przywitałeś się z rodzicami ?
~A jak ! Gdybym się nie przywitał pewnie bym się tu udusił
~A to niby dlaczego ?
~Póki nie jesteś zaproszona do domu nie wejdziesz,ale dziwię się ,że Stefan Ci o tym nie powiedział~zainteresował się
~Nie mieliśmy czasu
~A dlaczego ?
~Bo ty się zjawiłeś
~Oooo takim waszym zainteresowaniem byłem ?
~Och ! Dręczysz mnie! Idź już sobie!
~Auć! To bolało Królowo Mrozu! ~szybko wyszedł z komnaty.Uczesałam się robiąc sobie loki.Moje blond włosy pasowały do sukienki.A moje błękitne oczy lśniły.Patrząc na siebie przypomniałam sobie tego uroczego chłopaka co przyglądał mi się w parku.Od tego momentu rzadko na siebie wpadamy choć zdarza nam się na siebie spojrzeć.Jak zwykle zeszłam na śniadanie.Ku mojemu zdziwieniu przy stole zasiadł Damon,Stefan i właśnie tajemniczy goście co przyjechali na bal z okazji moich 19 urodzin.
~Zapomniałem Wam przedstawić moją córkę Katherine Sprice~powiedział ojciec do gości
~Katherino to są nasi goście z naszej wspaniałej Anglii oraz Irlandii~stanęłam ,aby kiwnąć do nich głową w szacunku
~Bardzo mi miło ~oznajmiłam z lekkim uśmiechem.Chłopcy uśmiechnęli się serdecznie,ale uśmiech jednego z nich przykuł moją uwagę.Wydawał się najbardziej szczery jakikolwiek widziałam.Dobiegał on od uroczego blondyna,który pochodzi z Irlandii.
~Nam również ~odpowiedział chłopak z bujnymi lokami.Matka uśmiechnęła się do mnie w raz z ojcem.
~No to wszyscy się znamy,więc jedzmy~oznajmił ojciec.Kelnerzy podali nam na tacy,a pod kloszami chowała się pięknie pachnąca sałatka z kurczakiem do tego białe wino o smaku soczystych winogron.Po śniadaniu wszyscy się rozeszliśmy.
Musiałam już przygotować się na przemianę,więc Stefan,Agnes i Caroline przekazali mi małe wskazówki,natomiast Damon droczył się ze mną.Pojechaliśmy do domu Stefana i Damona .Było tam najbezpieczniej biorąc pod uwagę,że jesteśmy daleko od mojego miejsca zamieszkania.Minęły 2 godziny więc była pora żeby mnie przemienić.Na początek wypiłam krew Agnes,po wypiciu było tylko gorzej.Musiałam zdjąć pierścień który dała mi Agnes i Caroline.3 faza przemiany była...śmierć...Tu był największy problem,bo nikt  nie chciał mnie zabić.W końcu Damon się zgłosił.
~Nadarza się okazja żeby się wyżyć~uśmiechnął się.
Poczułam tylko mocne uderzenie w głowę i następnie nastąpiła ciemność z lekkim przebłyskiem światła.

_______________________________________________________

No to pierwszy Imagine mam za sobą :) Jak Wam się podoba ? Komentujcie ..czekam na Waszą ocenę ...następny Imagine już piszę i pojawi się już DZISIAJ ! :) Oznajmię Was na mojej stronce ---->https://www.facebook.com/pages/NeXi-oo/692209554150342?ref_type=bookmark  i stronce o 1D -------> https://www.facebook.com/pages/5-ch%C5%82opc%C3%B3w-5-powod%C3%B3w-do-%C5%BCycia-/383256848449922?ref_type=bookmark


Od teraz dedykować każdy Imagine danej osobie lub osobom :) Piszcie tylko w komentarzach kto chcę mieć dedykacje ! :D Czekam na Waszą aktywność :*   A no i zapomniałam....dziękuję Mrs.Horan za udost. mojego bloga na swojej stronce <3

                                                                                                                NeXi
                                                 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz