Postanowiłam zawiesić tego bloga :< Powód jest taki,że wcale nie komentujecie....wcale mnie nie wspieracie :< Może wrócę do pisania..ale nie tego.... pewnie tak to nie skomentuje bo po co ? Myślałam że mi się uda....chciałam zobaczyć wasze zdanie ...mogłabym poprawić coś...pójść za waszymi wskazówkami ,ale nie wyszło...Żegnam ...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz