Witam wszystkich na moim nowym blogu.Jest to już 3 jaki założyłam,bo do tamtych zapomniałam hasło i nikt nie chciał komentować.Jedynie wspierała mnie Mrs.Horan której teraz z tego miejsca jeszcze raz dziękuję :) Chciałam zacząć wszystko od nowa ...z nowymi pomysłami i zaplanowanymi Imaginami :) Wy też możecie się udzielać w sprawie Imaginów...proszę jak zobaczycie jakiś błąd albo macie pomysł na Imagina napiszcie ! :D Od razu mówię że każdy Imagin będzie z dedykacją więc nie bójcie się komentować! Pomóżcie mi w tych trudnych chwilach,ponieważ każdy start dla każdej blogerki jest trudny ! Więc mam do Was ogromną prośbę....wspierajcie mnie jak tylko możecie ..Jeden Wasz komentarz dużo ale to bardzo dużo znaczy :)
Nie długo wstawię pierwszy Imagin ...bądźcie ze mną w tych trudnych chwilach :)
Pozdrawiam Was i Mrs.Horan .
NeXi
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz